Warsztat dla: studentów, absolwentów. Osób, które boją się lub stresują podczas wystąpień publicznych. Warsztat przedstawia liczne sposoby na przełamanie się i zdobycie kontroli nad tą częścią życia. Ten warsztat pomoże także każdemu, kto nie czuje się do końca komfortowo w otoczeniu większej ilości ludzi i chciałby podnieść swoje zdolności w komunikacji z innymi.
Warsztat poprowadzi:
Trener wystąpień publicznych Quest Change Managers oraz AKADOS. Mówca Inspiracyjny, coach. Specjalista w zakresie komunikacji i relacji interpersonalnych.
Absolwent Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych w Szkole Głównej Handlowej (i inżynier Towaroznawstwa na SGGW). Twórca stowarzyszenia Centrum Myśli Samodzielnej promującego edukację i samodoskonalenie. Przez dwa lata współtworzył Studenckie Koło Naukowe Rozwoju Osobistego, był dziennikarzem telewizji internetowej SGH TV. Aktywnie wspiera młodzieżowe inicjatywy proedukacyjne – współpracuje z licealistami i studentami. Występował na największych uczelniach w całym kraju dla setek uczestników. W ciągu ostatniego roku przeszkolił ponad 3000 osób.
Pracuje indywidualnie z team leaderami i managerami. Ma holistyczne (całościowe) podejście do coachingu.
Zapisy: https://zapisy.akados.pl/orator-czyli-sztuka-wyst%C4%85pie%C5%84-publicznych-17012015
Politechnika Częstochowska – publiczna uczelnia o profilu technicznym w Częstochowie, utworzona w 1949 roku. Prowadzi działalność naukową i badawczą w sześciu wydziałach, na 18 kierunkach. Według ogólnoświatowego rankingu szkół wyższych Webometrics Ranking of World Universities ze stycznia 2013, opracowanego przez hiszpański instytut Consejo Superior de Investigaciones Científicas uczelnia zajmuje 13. miejsce w Polsce wśród uczelni technicznych, a na świecie 1604. pośród wszystkich typów uczelni.
Jest to największa uczelnia w regionie Częstochowy. Zatrudnia 1400 pracowników, w tym 840 nauczycieli akademickich – 165 z nich to samodzielni pracownicy nauki. Wszystkie wydziały Politechniki Częstochowskiej mają uprawnienia do nadawania stopnia doktora, a trzy z nich także prawo do nadawania stopnia doktora habilitowanego.
Według danych GUS w roku 2010 na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych, w ramach około 90 specjalności studiowało 11 854 studentów. Uczelnia prowadzi też na trzech wydziałach studia doktoranckie, kształcące obecnie ponad 300 osób.
Przy politechnice działa już od 9 lat Chór Akademicki Collegium Cantorum oraz Akademicki Związek Sportowy. Studenci mogą rozwijać swoje zainteresowania pozanaukowe w działających tu 13 sekcjach sportowych.